Přihlášení a registrace na Badoo

Přihlášení a registrace na Badoo jsou velmi snadné a zaberou vám jen pár chvil. Poté již bude moci naplno využívat nově oběvených možností seznámení a sdílení zájmů a zážitků se svými přáteli, které vám Badoo nabízí. Pokud ještě na Badoo nejste určitě to napravte. Zážitky, které vám socilání síť Badoo jinde nenaleznete.

Registrace na Badoo

Pokud ještě nejste na Badoo registrováni a potřebujete s registrací pomoci, postupujte podle následujicího návodu:

  1. Do svého prohlížeče zadejte domovskou adresu sociální sítě Badoo - www.badoo.com
  2. Na této stránce naleznete registrační formulář (Pokud formulář nevidíte, klikněte na odkaz "Zaregistruj se", nebo "Staň se členem Badoo" v pravém horním rohu obrazovky. Pak můžete vyplňovat i některé další údaje než email a heslo, ušetříte si tak čas, při nastavení profilu po prvním přihlášení.)
  3. Zadejte svůj email
  4. Pak heslo, pod kterým se budete chtít přihlašovat (to by mělo být dostatečně silné tak aby nemohlo být snadno odhaleno. Doporučuje se alespoň 8 znaků a obsahovat by mělo i čísla a velká písmena)
  5. Následně zadejte datum svých narozenin
  6. A klikněte na tlačítko "Zaregistruj se"

Tímto je registrace na Badoo dokončena a můžete se pomocí zadaných údajů přihlásit. Pokud již máte svůkj profil na Facebooku a chtěli by jste se přihlásit přes něj. Nepostupujte podle postupu popsaného výše, ale klikněte na tlačítko "Přihlaš se s Facebookem".

Přihlášení na Badoo

Po úspěšné registraci se můžete na Badoo přihlásit. Pokud se chcete přihlásit opět do svého prohlížeče zadejte adresu domovské stránky www.badoo.cz a klikněte na tlačítko "Přihláš se" v pravém hornim rohu obrazovky.

Zadejte své přihlašovací údaje (emial a heslo) a klikněte na tlačítko "Pusť mě dál!".

Pokud před tím zatrhnete tlačítko "Zapamatovat si mě" nebudete muset při příští návštěvě přihlašovací údaje zadávat a budete automaticky přihlášeni. Ovšem pozor!!! Informace se pak uloží v počítači ze kterého se právě přihlašujete a kdokoliv kdo má k tomuto počítači přístup, může se přihlásit pod vašimi údaji. Určitě proto toto tlačítko nezatrhávejte ve škole, v práci, při návštěvě u přátel apod.

Pokud by se stalo, že své heslo zapomenete, klikněte na odkaz "Zapomněl/a jsi heslo?" vedle tlačítka "Pusť mě dál!". V následujícím formuláři zadejte svůj email, přepište kontrolní kód a klikněte na tlačítko "Vytvoř si nové heslo". Na email vám pak bude zasláno nově vygenerové heslo, které si po přihlášení můžete změnit.